Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Ognisko "Dzikusy"
w Łodzi

92-433 Łódź, ul. Kmicica 10 | tel./fax 42 670 11 28 | tkkf.lodz@interia.pl
BANK ZACHODNI WBK 24             30 1500 1546 1215 4005 3939 0000
Organizacja Pożytku Publicznego | KRS 0000221224 | Rok założenia 1983

Imprezy sportowe







Imprezy sportowo - rekreacyjne w 2011 roku

FESTIWAL SPORTU I ZDROWIA - SIERAKÓW

W trzydniowych zmaganiach nasze województwo reprezentowało 48 osób z Miejskiego TKKF z Tomaszowa Mazowieckiego oraz z TKKF Dzikusy Łódź.

W klasyfikacji województw zajęliśmy V miejsce.

Najlepsze wyniki naszych reprezentantów:

Piłka siatkowa kobiet
1 MIEJSCE - TKKF Dzikusy I Łódź (Paulina Dyszerowicz, Natalia Festinger, Alicja Figiel, Anna Opłatek, Magdalena Kamińska, Monika Łaska i Joanna Berner)
2 MIEJSCE - TKKF Dzikusy II Łódź (Agata Kaczmarek, Karolina Mastalerz, Kinga Mielowska, Agata Papierska, Paula Popławska, Sonia Staszek, Małgorzata Twardy i Agnieszka Zielińska)

Piłka nożna
5 MIEJSCE - TKKF Dzikusy Łódź

Piłka siatkowa mężczyzn
5-6 MIEJSCE - TKKF Dzikusy Łódź

Dart
1 MIEJSCE - Przemysław Godlewski - TKKF Dzikusy Łódź
2 MIEJSCE - Piotr Maślanka - TKKF Dzikusy Łódź

Tenis stołowy
2 MIEJSCE - Piotr Maślanka - TKKF Dzikusy Łódź
3 MIEJSCE - Przemysław Godlewski- TKKF Dzikusy Łódź

Tenis stołowy (+40)
3 MIEJSCE - Jarosław Adamczyk - TKKF Dzikusy Łódź

Kręgle (+40)
2 MIEJSCE - Małgorzata Twardy - TKKF Dzikusy Łódź

Siatkówka plażowa (+40)
3 MIEJSCE - Małgorzata Twardy / Wojciech Ulatowski - TKKF Dzikusy Łódź













OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

Zarząd Ogniska Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Dzikusy” przy pomocy RSM „Bawełna”, Rady Osiedla Olechów-Janów oraz Szkoły Podstawowej Nr 205 byli organizatorami imprezy pod tytułem „XI OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW”, która odbyła się w dniu 10 grudnia 2011 roku, na terenie Szkoły Podstawowej 205 w Łodzi przy ul. Dąbrówki 1.

Udział w imprezie wzięły przedszkola:
• Przedszkole Miejskie Nr 229
• Przedszkole Miejskie nr 234
• Grupa zerowa ze Szkoły Podstawowej Nr 205

Łącznie w całej imprezie udział wzięło 90 przedszkolaków, które z uśmiechem na twarzy rywalizowały w jedenastu przygotowanych wcześniej konkurencjach, dopasowanych adekwatnie do wieku „młodych sportowców”.

Wszystkie przedszkolaki otrzymały nagrody rzeczowe, batony, napoje oraz oczywiście medale ufundowane przez RSM „Bawełna” a w przerwie otrzymały poczęstunek w postaci ciastek ufundowanych przez właściciela sieci cukierni „Miś” pana Jerzego Misia. Na imprezie nie zabrakło Świętego Mikołaja. W imprezie wzięli udział specjalnie zaproszeni goście: Pan Sylwester Pokorski - Prezes RSM Bawełna, Pan Andrzej Rudnicki przewodniczący Rady Osiedla Sienkiewiczowskie, Pani Małgorzata Furtak - Kierownik Osiedla Sienkiewiczowskie, Pan Marcin Kaniera - Kierownik Osiedla Słowiańskie, Pan Piotr Sumiński Przewodniczący Rady Osiedla Olechów – Janów, Pan Bogusław Kowal - Przewodniczący Zarządu Rady Osiedla Olechów – Janów, Pani Magdalena Czwartosz-Bujnowicz - Dyrektor Szkoły nr 205, Pan Wojciech Ulatowski - Prezes Łódzkiego TKKF oraz Pan Władysław Stępień - Członek Zarządu Głównego TKKF i jednocześnie Prezes Ogniska TKKF „Dzikusy” .


V FESTIWAL SPORTU I ZDROWIA - SULEJÓW

W dniach 26-28.08.2011 odbył się V Festiwal Sportu i Zdrowia – Sulejów 2011. Organizatorem zlotu było Ognisko TKKF Dzikusy przy współpracy Łódzkiego TKKF i Ośrodka Doskonalenia Kadr SW.

W spotkaniu, którego celem była rywalizacja sportowo – rekreacyjna, a także integracja środowiska związanego z TKKF w województwie łódzkim uczestniczyły 142 osoby w wieku od 16 do 72 lat.

Rozegrano 6 konkurencji indywidualnych i 2 zespołowe z podziałem na różne kategorie.

Wyniki zawodów:

Badminton kobiet
1. Stępień Beata Tomaszów Maz.
2. Mastalerz Natalia Pabianka
3. Zajda Agnieszka Pabianka

Badminton mężczyzn
1. Józwik Stanisław Tomaszów Maz.
2. Adamczyk Jarosław Dzikusy
3. Maliszak Dawid Pabianka

Tenis stołowy kobiet
1. Staszek Sonia Dzikusy
2. Sęk Agata Zgierz
3. Zielińska Agnieszka Dzikusy

Tenis stołowy mężczyzn
1. Godlewski Przemysław Dzikusy
2. Maślanka Piotr Dzikusy
3. Adamczyk Jarosław Dzikusy

Tenis kobiet
1. Sęk Agata Zgierz
2. Wojtalczyk Katarzyna Tomaszów
3. Twardy Małgorzata Dzikusy

Tenis mężczyzn
1. Żuchowski Wojciech Zduńska Wola
2. Porczyk Mariusz Tomaszów Maz.
3. Maliszak Dawid Pabianka

Rzut podkową
1. Wacława Kołada Dzikusy
1. Sławomir Pająk Tomaszów
3. Rytczak Bożena Dzikusy
3. Stanisław Giernalczyk Zgierz
3. Jarosław Adamczyk Dzikusy

Rzut lotkami
1. Piotr Maślanka Dzikusy
1. Przemysław Rąbel Zduńska Wola
3. Sławomir Wolski Tomaszów

Trójbój siłowy kobiet
1. Agata Kaczmarek Dzikusy
2. Kinga Mielowska Dzikusy
3. Agnieszka Zielińska Dzikusy

Trójbój siłowy mężczyzn
1. Dariusz Domagała Dzikusy
2. Grzegorz Zajda Pabianice
3. Arkadiusz Głowacki Dzikusy

Siatkówka plażowa miksty
1. Karolina Mastalerz / Maciej Han Dzikusy
2. Sonia Staszek/Przemysław Godlewski Dzikusy
3. Joanna Berner / Marek Przybylak Dzikusy

Siatkówka kobiet
1. Dzikusy I
2. Dzikusy II
3. Zgierz

Siatkówka mężczyzn
1. Zduńska Wola
2. Dzikusy
3. Tomaszów

Klasyfikacja Generalna:
1.Ognisko TKKF Dzikusy
2. ZM TKKF Tomaszów Maz.
3. ZM TKKF Zduńska Wola
4. ZM TKKF Zgierz
5. Ognisko TKKF Pabianka
6. Ognisko TKKF Sprawność
7. Ognisko TKKF Raj

























POZOSTAŁE IMPREZY I WYDARZENIA

Spartakiada Szkół Podstawowych

        



Turniej Piłki nożnej dziewcząt




Dzień Dziecka w Atlas Arenie

        


Hop do szkoły